Prachtig gerenoveerde pastorie Te Koop, PW1849B, 445,000 Euro, France, Bourgogne, Tonnerois (89), Noyers De Zeven Valleien OG
Prachtig gerenoveerde pastorie - Te Koop
  445,000 Euro
  Ref code: PW1849B
  Lokatie : Bourgogne, Tonnerois (89), Noyers
Zeer goed Staat van onderhoud: Zeer goed
Rustig dorpje / Gehucht Ligging: Rustig dorpje / Gehucht
Winkels < 3 km Afstanden Winkels: Winkels < 3 km
Olie gestookt
Olie gestookt
Type Afvoer: Aangesloten riool
Totaal aantal kamers: 11
6 Slaapkamers Slaapkamers: 6
2 Badkamers Sanitair: 2 Badkamers
Oppervlakte Grond m²: 800
Woonoppervlakte m²: 300
Binnenplaats
Tuin
Zwembad buiten
Bij water
Binnenplaats
Tuin
Zwembad buiten
Bij water
ADSL
Open Haard
Franse deuren
Vrijstaand
Natuursteen

Klik voor regio informatie

Een voormalige ruime pastorie met 6 slaapkamers in zeer goede staat, geweldig gerenoveerd met behoud van originele charme gelegen in een rustige tuin met privé zwembad.
EIGENSCHAPPEN

Een mooi zwembad van 10m x 5m met filter en douche buiten.

Prachtig gerenoveerd met behoud van originele charme en details zoals een eiken spiraaltrap, tomettes / dalle de Bourgogne vloer en stenen open haarden.

Geweldig ruim bezit met veel ramen en vol karakter.

Ruime kamers met beneden de woonruimte met grote salon, eetkamer, moderne keuken, bijkeuken en werkkamer.

Vrij grote slaapkamers op de eerste verdieping, een met Franse deuren die uitkomen op een privé balkon, losse dressing en en suite badkamer. Ook is er een familie badkamer van 12 m².

Tweede verdieping bestaat uit een grote salon met badkamer, ideaal voor een tiener of gasten.

Charmante ommuurde tuin met automatisch hek en oude tuin met afgezonderde plekken om buiten te eten.

Moderne comfort zoals dubbelglas ramen, aansluiting op de riolering en centrale verwarming.

Vlakbij het mooie dorp Noyers sur Serein en de wijngaarden van Chablis en zuid Champagne. Ideaal gelegen voor het ontdekken van de châteaux dorpen in de regio zoals Vezelay en Tanlay.

LIGGING

Het ligt in een klein gehucht in hartje Tonnerrois op maar een paar minuten van Noyers en met goede verbinding naar de A6.

VERBINDINGSWEGEN

Auto – snelweg – A6 Nitry - 10 minuten
Trein – TGV Montbard – 30 minuten / Auxerre – 30 minuten / Tonnerre – 20 minuten
Vliegveld – Paris Charles de Gaulle – 2 uur en 45 minuten / Paris Orly – 2 uur en 15 minuten / Dijon – 1 uur en 30 minuten

DETAILS
Begane grond - Salon (28 m²), eetkamer (23 m²), aankomsthal (14 m²), keuken (21 m²), bijkeuken (10 m²), werkkamer (20 m²), eiken spiraaltrap naar eerste verdieping.

Eerste verdieping – slaapkamer (16 m²) met en suite badkamer (3 m²) en dressing (10 m²), slaapkamers (18 m², 17 m², 16 m², 15 m²), waskamer (3 m²), familie badkamer met bad, dubbele wastafel, douche en toilet (12 m²), hal (24 m²), eiken trap naar tweede verdieping.

Tweede verdieping – Salon (30 m²), slaapkamer (23 m²).

Buiten – Zwembad (10 m x 5 m), Tuin (750 m²).

Voorwaarden    Copyright: De Zeven Valleien OG 2002 - 2010 - http://7v.nl/