|
|
|
|
|
|
|
Exclusieve verkoop: prachtig manoir in zeer goede staat van onderhoud, gelegen in een dorpje met winkels in de glooiende omgeving van de Canche vallei tussen Hesdin en Montreuil sur Mer. |
Indeling: royale entrée/hal, salon, eetkamer, woonkamer met houtkachel, prachtige keuken openend naar een eetkamer die vervolgens weer toegang geeft tot een heerlijk terras op het zuiden. Studeerkamer, toilet. Op de eerste etage: overloop, 2 slaapkamers, badkamer, derde grote slaapkamer ensuite met een dressing. Tweede etage: overloop, 4 slaapkamers en toilet.
Aan de woning is een groot bijgebouw verbonden dat in goede staat van onderhoud is en zeer geschikt zou zijn om te verbouwen tot zelfstandig appartement/woonruimte.
Drie garages. Kleine schuur. Gelegen temidden van een mooie parkachtige tuin met een totaal oppervlak van 4285m2. Aansluiting op gemeenschappelijk riool. CV op gas.
|
|