|
|
|
|
|
|
|
Prachtige maison de maître met 4 slaapkamers; combinatie van modern comfort en originele details op 2100m2, met uitzicht op de wereld beroemde wijngaarden van Chablis. |
Dit huis is een aantal jaar geleden met hoge kwaliteit materialen gerenoveerd. Veel originele details zijn behouden gebleven.
Op de begane grond open leefruimte bestaande uit:
- Aankomsthal met stenen vloer, open haard, broodoven en trap naar slaapkamer 4
- Toilet
- Lounge met originele tomettes vloer, stenen open haard en stenen muren met voegen
- Eetkamer van 21 m² met mooie tegelvloer en vloerverwarming
- Keuken in de lichte serre met balkenplafond en aan drie zijdes ramen, ook met tegelvloer en vloerverwarming
- Bijkeuken met boiler voor centrale verwarming
Boven is een overloop van 2 m² naar:
- Slaapkamer 1 van 25 m² met badkamer hoek (gietijzeren bad met wielen), open haard en balkenplafond
- Slaapkamer 2 van 22 m² met parketvloer en toegang tot slaapkamer 4
- Slaapkamer 3 van 15 m²
- Slaapkamer 4 is te bereiken via slaapkamer 2 en via een aparte stenen trap in de aankomsthal, het heeft een open doucheruimte en wastafel.
- Badkamer van 4 m² met bad, toilet en wastafel
Een trap op de overloop komt uit op een grote familiekamer (64 m²) met open haard. Deze kamer kan ook verdeeld worden in meerdere slaapkamers.
De wijnkelder is te bereiken via de aankomsthal of de tuin.
Het huis heeft nieuwe bedrading en isolatie, lichte kamers met uitzicht en een mooie, rustige ligging.
Het bezit is te bereiken via een dubbel hek. Er is een terras aan de zijkant van het huis en een tuin aan alle kanten. |
|